امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

خودمو کوچکتر از اون میدونم که اظهار نظری در مورد زبون مادری همون زبون پارسی که به رای خیلی آدم های بزرگ از زبانهای قدرتنمد و زنده و پویای دنیاست بکنم.

ولی در پی بی محلی ها و بی توجهی های همه پارسی زبونها ! خودمومو میگم ! (جز عده اندکی) و رها شدن این میراث بزرگ به حال خودش می خوام یادآوری کنم ! شاید کسی پیدا بشه که بخواد این ارث عظیم رو نظری بهش بکنه ، ارث عظیم ! آره ! ارث عظیم به خاطر اینکه این میراث خیلی با سختی حفظ شده ! حفظ شده ! خیلی سخت ؟! 

اون وقت ما خیلی راحت اسم مغازه هامونو خیلی درشت خارجکی می نوسیم و خیلی راحت تر بهش افتخار می کنیم اصلا پوزشو می دیم که یعنی ما خیلی  خارجی ایم خیلی... 

بعدم یکسری دیگه روشنفکرامون که ای یه سفری هم به خارج داشتن تو صحبت هاشون مدام از واژه های خارجی استفاده می کنن که آدم تکلیفشو نمیدونه این زبون خارجه ؟ ایرانیه ؟ یا قاطی پاتیه؟ زبون جدیده ؟ چیه ؟ تازه اونم کلاس داره ، اونم کلییییییی ؟! طرف میگه من اوکی اش میکنم !؟ من وندم من باید چی کارش کنم ؟ 

انقد بگم که بعد از حمله اعراب به ایران که خیلی  از ملی گرایان ما اصلا خوششون نمیاد در موردش حرف نزنیم و اینکه خدمات اسلام و ایران  به هم که واقعا ایرانی ها بودند که اسام رو به اوج رسوند و قصد من الان پرداختن به اون نیست ! 

به مدت حدود 200 سال اعراب در ایران حکومت کردند خوبه بدونین توی این دویست سال به جاهای زیاد دیگه ای هم حکومت کردند جالبه بدونین از اولین کاریی که 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

ناظر چاپ و حرفه او در فرآیند تبلیغات در بخش های مختلفی ایفای نقش می کند که یکی از مهمترین آنها پروسه چاپ و مراحل مختلف مربوط به آن می باشند . مراحلی که به نوعی اجزای تشکیل دهنده یک زنجیر بوده و کوتاهی و بروز مشکل در هر یک از آنها کلیت پروسه را دچار تغییر می کنند .
موفقیت ایده تبلیغاتی ، طراحی و لی اوت زیبا و حرفه ای سایر مراحل در نهایت در گرو ارائه بصری مناسب می باشد و فرآیند چاپ در آخرین گام به آن می پردازد .  بروز مشکلات گوناگون در پروسه چاپ و صحافی ، موجب می شود کار نهایی از کیفیت لازم برخوردار نباشد و در نتیجه هزینه و زمان به کار رفته در سایر مراحل به بار نمی نشیند . بنابراین حضور و تسلط ناظر چاپ مجرب به کلیات کار این فرآیند ،شامل مرحله  پیش از چاپ، چاپ و مرحله پس از چاپ ضروری به نظر می رسد . فردی که که بصورت کامل بر اموری چون  لیتوگرافی ، رنگ و خروجی احاطه داشته باشد تا کیفیت نتیجه و خروجی نهایی را برای تبدیل به اثری فاخر تضمین نماید . همواره باید بخاطر داشت که نظارت بر چاپ، تنها یک نظارت ساده بر دستگاه و تعیین رنگ نیست و مسوول این کار میبایست در تمامی مراحل و حتی شناخت قطعات دستگاه نیز از مهارت کافی برخوردار باشد و بتواند یک سند را از زمان طراحی تا صحافی، نظارت و عیب یابی نماید.

متخصصین گروه تبلیغاتی نارین رسانه علاوه بر نظارت بر فرآیند چاپ دستگاه افست ، تمامی مراحل دیگر در پیش و پس از چاپ و سایر موارد با توجه به استانداردی که در این امر لازم به نظر می رسد را نیز با تعرفه مناسب بر عهده میگیرد .  افراد گروه ، دارای بردهای تخصصی در زمینه تمامی مراحل چاپی می باشند و تضمین کیفیت نهایی را به کارفرما ارائه خواهند کرد . شما با تماس با این گروه برای نمونه ، بسته به نوع سفارش و حجم کار چاپی خود می توانید به مشاوره ، معرفی و بررسی انواع راهکارها و مسایل فنی در سراسر ایران دست یابید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید .

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

یکی دیگر از نرم افزار های شرکت آدوبی ، نرم افزار Illustrator یاتصویر سازاست. پایه و اساس کار این نرم افزار بر روی تصاویر برداری (vectorial) است. اکثراً از این نرم افزار برای رسم تصاویر ، کارتون ها ، نمودارها ، چارت ها و لوگو ها استفاده می کنند . محیط این نرم افزار به محیط نرم افزار فتوشاپ بسیار شبیه است ، بسیاری از      پنل ها ، منو ها ، ابزار ها ، فیلتر ها و… همان چیزی است که در فتوشاپ استفاده شده با این تفاوت که ایلوستریتور برای کار بر روی تصاویر برداری است .

Illustrator در مقایسه با نرم افزارهای گرافیکی پیکسلی برتری محسوسی نیز در استفاده از معادلات ریاضی دارد که این ویژگی باعث می شود وکتور ها قابلیت انعطاف پذیری بیشتری داشته باشند .

مزایای استفاده از گرافیک برداری توسط ایلوستریتور (طرح های وکتوری) :

مقیاس پذیر بودن بدون کم شدن وضوح تصاویر

تبدیل خط و خطوط به انواع شکل و اندازه

قابلیت چاپ با وضوح بالا

فایل های اکثرا کم حجم

مناسب ترین نرم افزار برای کشیدن اشکال و

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

آموزش برنامه نویسی و ساخت برنامه برای آندروید

به صورت دوره های مقدماتی و پیشرفته به علاقه مندان پذیرش صورت می گیرد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

آموزشگاه نارین رسانه

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

“آگهی مطبوعاتی به عنوان پرسابقه‌ترین شیوه تبلیغ همواره مورد توجه بوده است.

از آﻧﺠﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻫﺰﯾﻨﮥ ﻧﺴﺒﯽ ﺗﺒﻠﯿﻐﺎتﻣﻄﺒﻮﻋﺎﺗﯽ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺟﺎﻣﻌﮥ ﻫﺪف ﺗﺤﺖ ﭘﻮﺷﺶ ﻧﺎﭼﯿﺰ اﺳﺖ ، ﺻﺎﺣﺒﺎن ﺑﺮﻧﺪﻫﺎ و ﺷﺮﮐﺖ ﻫﺎیﻣﻌﺘﺒﺮ از اﯾﻦ ﻓﻀﺎی ﺗﺒﻠﯿﻐﺎﺗﯽ ﭼﺸﻢﭘﻮﺷﯽ ﻧﮑﺮده و ﺑﻪﺻﻮرت ﻣﺪاوم در اﯾﻦ ﺣﻮزه  ﺣﻀﻮردارﻧﺪ.

لذا کانون آگهی و تبلیغاتی نارین رسانه آماده پذیرش آگهی و تبلیغات شما عزیزان می باشد.